A A A

Skąd pochodzisz?

Na początku...

Pierwszy dzień zjazdu minął pod hasłem "Skąd?". No właśnie... Skąd przyjechaliśmy? Oczywiście prawie z całej Polski, ale chodziło o coś więcej. Skąd się wziąłem? Powiesz: z brzucha mamy. Nie, nie o to pytałem, pytałem skąd naprawdę pochodzę? Ty i ja. W jaki sposób znalazł się na tym świecie "brzuch mamy"? Jeżeli odpowiemy na to pytanie, to dużo łatwiej będzie nam dojść do tego kim jesteśmy i jaką mamy wartość!

 

I tak, Biblia mówi, że "na początku stworzył Bóg niebo i ziemię" (Genesis 1:1). W szkole jednak mówią o czymś zupełnie innym. Czy Biblia myli się pod tym względem? Czy nauka faktycznie przeczy Biblii, czy może ewolucja jest kolejną religią? Odpowiedź na to pytanie dla wielu ludzi bywa kłopotliwa, a jest przecież tak oczywista! Odpowiedzi na pytanie "Skąd pochodzisz?" udzielił Jakub (zobacz film).

 

Poniższe serwisy internetowe nie są powiązane z Kościołem Adwentystów Dnia Siódmego i głoszone tam nauki mogą znacznie odbiegać od nauk Kościoła ADS! Można tam jednak znaleźć cenne publikacje kreacjonistyczne, również naukowe, które dowodzą iż Pismo Święte (na którym Adwentyści opierają swoją wiarę) nie jest bajką.

 

Literatura:

  • Dr Farid Abou-Rahme, I rzekł Bóg... Nauka potwierdza autorytet Biblii
  • Harun Yahya, Fałszerstwa Ewolucji
  • M. Cremo, R. Thompson, Ukryta historia człowieka ZAKAZANA ARCHEOLOGIA

 

Wideo:

 

Serwisy internerowe: