A A A

Po co żyjesz?

 • Nawet jeżeli świat <br/> jest ciemny i wzburzony...
  Nawet jeżeli świat
  jest ciemny i wzburzony...
 • ...to Twoje dobre działanie...
  ...to Twoje dobre działanie...
 • ...może ten świat rozjaśnić!
  ...może ten świat rozjaśnić!
 • Podczas nabożeństwa<br/> panowała braterska atmosfera
  Podczas nabożeństwa
  panowała braterska atmosfera
 • W kuchni
  W kuchni

Po co żyjesz? Jaki jest cel Twojego istnienia?

 

To jest kolejne ważne i zarazem trudne pytanie. Skoro odpowiedzieliśmy sobie na pytanie skąd jesteśmy i wiemy, że jesteśmy cenni, to dlaczego siedzimy na tej planecie? Czy to wszystko ma jakiś sens? Czy moje życie ma sens? Jak odnaleźć cel życia?

 

Podczas sobotniego nabożeństwa dowiedzieliśmy się, że nasze działania mają sens! Paweł Puzdrowski w interesujący sposób zilustrował, jak nasze drobne, dobre uczynki (których - zdawałoby się - jest tak mało w tym brudnym świecie), potrafią rozjaśnić to ciemne i tak rozległe otoczenie (zobacz film).

 

Podczas kazania, pastor Daniel Majewski jeszcze bardziej podkreślił, że nasze działania mają sens, a ponadto mówił jak należy działać, czym się kierować i że Bóg nas prowadzi i chroni! (zobacz film)

 

Wspaniałe okazały się warsztaty psychologa, pastora Krzysztofa Kudzi, na których każdy odpowiedział sobie na pytanie "Czego potrzebuję, aby moje życie było spełnione"? Później można było zastanowić i dowiedzieć się, jakie ma to znaczenie, co jest w życiu najważniejsze i dokąd obrana droga prowadzi.